Ceny fotokalendarzy

Zamówienie kalendarza z własnymi zdjęciami jest całkiem proste, a dzięki  porównywarce cen fotokalendarzy możesz sprawnie znaleźć najtańsze oferty dostępne w internecie.

Fotokalendarze to wyjątkowy prezent, który pozwala dzielić się wspomnieniami przez cały rok. Wybór jest spory, ale też różnice w cenach są znaczące. Zobacz gdzie najlepiej zamówić najtańsze foto kalendarze w internecie. Porównując ceny możesz wytypować najtańsze kalendarze różnego rodzaju i formatu (ścienne, biurkowe i jednoplanszowe). Pamiętaj, że ceny fotokalendarzy wynikają nie tylko z ich rozmiaru i ilości stron. Warto zwrócić uwagę na grubość papieru i sposób w jaki będą drukowane Twoje zdjęcia na kalendarzowych stronach. Wysokiej jakości druk zapewni odpowiednie oddanie kolorów oraz nie pozbawi zdjęć oryginalnej ostrości.

Co wpływa na cenę fotokalendarzy? Po pierwsze typ i format. Po drugie wykorzystany do druku papier. Kolejnym elementem mającym wpływ na cenę jest rodzaj technologii w jakiej drukowany jest kalendarz oraz dodatkowe uszlachetnienia – jak na przykład lakierowanie stron. Ostatecznie do ceny zamówienia należy doliczyć koszt przesyłki i ewentualne koszty opakowania prezentowego.